טיפול ואחזקה

בין אם במרפסת קטנה או בגינה גדולה, בין אם עונה גשומה או שמש קיצית וחמה, בארץ תרבות האירוח פופולארית מאד. צירפנו לכם מספר המלצות לשמירה על ריהוט החוץ אשר ישמש אתכם לטווח הרחוק.

פינות הישיבה בנויות מענפי עץ טיק. הפינות מתאימות לשמש כריהוט חוץ אך יש להקפיד על טיפול המתאים למזג האויר הישראלי.

בחשיפה לשמש/ גשם/ לחות  אנו ממליצים לשמן את הרהיט עם קבלתו ולפי הצורך אחת לחצי שנה לפחות ( שמן טיק, המלצתנו: של חברת "בלנשון") ובכל מקרה לא לכה.

אנו ממליצים לא לכסות את הרהיט למניעת הופעת עובש.

האחריות הניתנת על העץ הינה לשנתיים ואינה כוללת נזק / שבר מטיפול שאינו הולם.

ריפודים ניתן לכבס בכביסה קרה עד 30 מעלות וללא סחיטה.
האחריות הינה עד שנתיים על דהייה.

יש לקחת בחשבון דהיה טבעית מעצם היותם בשמש . בריפודים בהירים הדהייה תהיה פחות מוחשית לעומת ריפודים כהים. בתקופת החורף רצוי לאפסן את הריפודים.

יש לנקות אבק ולכלוך מהרהיט  לפני הנחת הריפודים בפעם הראשונה.

לעצים יש נטיה להתפתח פייחת (שכבה שחורה הנוצרת על גבי ענפי העץ כתוצאה מחומרים המופרשים מכנימות). הפייחת מתעופפת בסביבת העץ ויכולה להכתים את רהיטי העץ בסביבתם. לכן, מומלץ בראשית הקיץ לרסס את עצי הגינה כנגד כנימות.

בנוסף, אנו מטפלים ברהיטים שלנו ע"פ התקן האוסטרלי באיוד בגז על מנת למנוע הופעת מזיקים אשר עלולים לאכול את העץ ולהדביק רהיטים נוספים.

רהיטי עץ לבית

יש לקחת בחשבון כי העץ מגיע מאזור בו הלחות גבוהה ולכן בעת שינויי מזג אויר יכולים להיווצר סדקים בעץ, מעצם היותו חומר טבעי.

את הסדקים ניתן למלא בעזרת חומר מילוי לעץ ולערבבו עם פיגמנט המתאים לצבע העץ ולאחר מכן לעבור עם לכה על בסיס מים. רצוי לשייף קצת לפני עם נייר שיוף 0 את הרהיט עם כיוון טקסטורת העץ על מנת להוריד כתמי צבע, אבק ולכלוך.

מוזמנים להתייעץ איתנו בכל שאלה, תתחדשו.

עץ אינדו
0e45a4e567de49d709bdddede50cc00f
טיפול ואחזקה אינדו
Call Now Buttonחייג
צרו עמנו קשר
close slider

השאירו פרטים לקבלת הצעת מחיר.

    אינדו לוגו